„Sledujte mě na sociálních sítích a
dozvíte se tak novinky, aktuality a informace o chystaných akcích a projektech"

BLOG 4: Šest tisíc

Čtvrtý blog s velkou dávkou nejrůznějších čísel a zajímavostí (nejen) o projektu  "A Storm is coming". Jaké byly předchozí 2 měsíce a co bude následovat ? Odpověď se dozvíte ve článku :). 

Pokračovat ve čtení

BLOG 3: A Storm is Coming

Je tu v pořadí už třetí blog! Tentokrát kompletně zasvěcený projektu pro Studio Fontána, který jsem v nedávné době dokončil. Projekt ponese název "A Storm is Coming" neboli "Přichází bouře", současně jde také o název desáté skladby, které je dle mého názoru jedna z nejvydařenějších. 

Pokračovat ve čtení

BLOG 1: Spuštěno!

Webové stránky jsou v plném proudu a já bych tímto rád poděkoval Tomášovi Kulhánkovi ze společnosti Kulhánek-it.cz za profesionální práci a trpělivost při jejich tvorbě. S dnešním oficiálním spuštěním bych také rád věnoval pár řádků této tak trochu speciální části mé webové prezentace, blogu, který bude věnován doplňujícím informacím o mých rozpracovaných projektech, ale také o událostech soukromějšího rázu, byť budou vždy nějak souviset s mým hudebním životem.

Pokračovat ve čtení

BLOG 2: Zlomový rok

Druhý blog jsem měl v plánu napsat v průběhu předchozích měsíců už několikrát, konečně se mi to ale podařilo až dnes, na samém konci letošního roku. Roku plného zásadních životních událostí, o kterých by se snad dala napsat i celá kniha. Tento blog a tyto stránky jsou ale věnovány mému skladatelskému životu, a tak se budu přirozeně soustředit jen na něj. 

Pokračovat ve čtení